درباره ما

شرکت گسیل کالای شرق‌ ارائه دهنده خدمات بازرگانی اعم از ترخیص کالا، صادرات کالا و واردات کالا و حمل و نقل بین المللی و حمل بار هوایی ، حمل بار زمینی ، حمل بار دریایی ، چارتر کشتی ، خرید از چین ، خرید از اروپا ، حمل کانتینر و غیره … می باشد که هدف اصلی گسیل کالای شرق ( خدمات بازرگانی ) گسترش تجارت و پیشرفت روز افزون در زمینه اقتصاد و تجارت می باشد.
مدیریت متمرکز و تخصصی ، نیروهای حرفه ای ، متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و قوانین گمرکی گروه تجارت پارسیان را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (واردات کالا و صادرات کالا ، ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی و…) را تحت پوشش خود قرار دهد.

گسیل کالای شرق جز معدود شرکت‌هایی هست که مجوز واردات کشنده را دارد و به همین دلیل از اصلی ترین خدمات گسیل کالای شرق می توان واردات و ترخیص انواع خودرو سنگین و کشنده می باشد. با توجه به بالا بودن میانگین سن کامیون‌ها که ۱۷.۸ سال است، مزایای نوسازی این ناوگان بر کسی پوشیده نیست.

گروه بازرگانی گسیل کالای شرق یک مجموعه بین المللی جهت ارائه خدمات بازرگانی می باشد که در زمینه ارائه سرویس های متنوع در زمینه صادرات و واردات انواع کالا به مشتریان خود فعالیت می نماید. این سرویس ها شامل بازاریابی بین المللی ، عقد قراردادهای خارجی منطبق با اصول حقوق بین الملل ، ثبت سفارش در وزارت بازرگانی، گشایش اعتبار(LC) ،حمل و نقل بین المللی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات ایران و تحویل کالا به مشتریان مورد نظر می باشد. شرکت گسیل کالای شرق دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی می باشد.

مزایای همکاری با شرکت گسیل کالای شرق

بهره‌مندی از دفاتر متعدد در خارج از کشور

تسهیل امور تجارت بین ‌الملل در زمان تحریم‌ها

استفاده از زیرساخت‌های دفاتر داخلی در اقصی نقاط کشور

دریافت گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی در زمینه آموزشی، مدیریتی، بازرگانی و مالی

توانایی ارائه کلیه خدمات مرتبط بازرگانی

عضویت اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی تهران

دیدگاه‌ها